مهر/ استاندار البرز با بیان اینکه دیدارهای با مردم برای رفع مشکلات ادامه می یابد، گفت:اشتهارد از شهرستان‌های کم برخوردار البرز است.

عزیزاله شهبازی، استاندار البرز در دیدار با مردم روستاهای شهرستان اشتهارد اظهار کرد: با افزایش واکسیناسیون و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی دیدارهای چهره به چهره با مردم را دوباره در دستور کار قرار دادیم.
وی ادامه داد: در شهرستان‌های مختلف این دیدارها اطلاع رسانی می‌شود و یک روستا را برای حضور مردم اعلام می‌کنیم.
استاندار البرز با بیان اینکه دغدغه‌ها، مشکلات و مسائل مردم را از بطن جامعه جویا در دیدارهای مردمی رصد می‌کنیم، بیان کرد، بیان کرد:  مردم ولی نعمت ما هستند و خدمتگزاری آنها افتخار بزرگی است که نصیب ما شد از این رو با اهتمام ویژه‌ای برای حل موانع آنها اقدام می کنیم.
شهبازی با بیان اینکه در این سفرها مدیران مربوطه نیز حاضر می‌شوند و موضوعات حوزه کاری خود را مورد بررسی و رسیدگی قرار می دهند، گفت: اشتهارد یکی از شهرستان‌های کمتر برخوردار البرز محسوب می‌شود که با اشراف به این امر طی چند سال اخیر به گونه ای برنامه ریزی کردیم تا بلحاظ اعتباری مورد توجه ویژه قرار گیرد تا زیرساخت‌های لازم را ارتقا دهد.
وی افزود: اشتهارد در بخش‌های مختلف صنعتی و همچنین دامپروری جایگاه بسیار خوبی در کشور دارد و در این حوزه‌ها مولد محسوب می‌شود.

آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday