رکنا/ پسر جوان در یک اقدام هولناک پسر جوان و خواهرش را با تفنگ وینچستر به قتل رساند.

سرهنگ حسین زلقی، رئیس پلیس آبادان در تشریح این حادثه اظهار کرد: ساعت ۴:۵۷ دقیقه امروز ۶ مهرماه ماموران کلانتری ۱۱ ولیعصر در جریان خبری مبنی بر وقوع یک قتل قرار گرفتند و در بررسی های ابتدایی مشخص شد زن ۳۸ ساله و مرد ۳۱ ساله ای هدف گلوله های اسلحه شکاری قرار گرفتند.
وی افزود: ماموران با حضور در صحنه جرم مشاهده کردند که این زن و مرد جوان با گلوله های اسلحه شکاری به قتل رسیده اند و خیلی زود تحقیقات میدانی را برای دستگیری عامل این جنایت مسلحانه آغاز کردند.
سرهنگ زلقی ادامه داد: تیم پلیسی در همان صحنه جرم پسر جوان ۲۷ ساله را که اسلحه شکاری وینچستر در دست داشت را دستگیر کردند.
رئیس پلیس آبادان درخصوص انگیزه قتل گفت: قاتل که برادر، زن جوان است در همان صحنه جرم به قتل اعتراف و عنوان کرد که به خاطر اختلافات خانوادگی دست به این قتل زده است.
این مقام پلیسی عنوان کر: قاتل در یکی از شهرهای اطراف آبادان زندگی می کند و برای به قتل رساندن خواهرش به آبادان سفر کرده است.
رئیس پلیس آبادان گفت اظهار کرد: متاسفانه عدم مراجعه به قانون و پیگیری مشکلات خانوادگی از طریق مجرای قانونی و مشاوره با بزرگان و معتمدین محله باعث تصمیمات غلط و بروز چنین حوادث تلخ و ناگوار می شود.
او در خاتمه گفت: قاتل به همراه سلاح مکشوفه برای سیر مراحل قانونی با هماهنگی قضایی در اختیار پلیس مبارزه با جرائم جنایی این فرماندهی قرار گرفت.

آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today