فارس/ فرمانده انتظامی شهرستان تبریز از دستگیری سارقان مسلح در این شهر خبر داد.

رمضان الهوردیان، فرمانده انتظامی شهرستان تبریز اظهار کرد: ماموران گشت موتوری کلانتری ۱۶ محققی تبریز حین گشت‌زنی در یکی از خیابان‌های حوزه استحفاظی به یک دستگاه خودروی پراید با دو نفر سرنشین مشکوک و حین بررسی و پس از استعلام پلاک متوجه می‌شوند خودرو مسروقه است که با کمک سایر گشت‌های فعال در سطح حوزه کلانتری خودرو و نفرات به کلانتری انتقال داده می‌شوند.
وی افزود: ماموران در بازرسی اولیه از خودرو یک قبضه کلت کمری جنگی با خشاب و تعدادی فشنگ جنگی به همراه مقادیری موادمخدر و مقادیری اموال مسروقه کشف می‌کنند.
الهوردیان تصریح کرد: رئیس کلانتری به همراه عوامل تخصصی اقدام به بررسی کارشناسانه موضوع می‌کنند که حین بررسی‌های فنی از سارقان مشخص می‌شود.
وی اضافه کرد: افراد دستگیر شده از سارقان و مالخران وسایل نقلیه هستند که با توجه به اعترافات صورت گرفته و با هماهنگی مقام قضایی و بدون فوت وقت و در اقدامی سریع به روستای واقع در شهرستان هریس اعزام و در بررسی محل زندگی و از داخل حیاط سارق تعداد یک دستگاه خودروی پراید و یک دستگاه خودروی نیسان، تعداد دو دستگاه موتور سیکلت، یک دستگاه دوچرخه و مقادیری اموال مسروقه کشف که پس از تشکیل پرونده به دادسرا معرفی شدند.

آخرین خبر آذربایجان شرقی در اینستاگرام :
instagram.com/EAzerbaijan_Today