ایرنا/ رئیس مجتمع بیمارستانی امام رضا(ع) کرمانشاه گفت: این مجتمع بیمارستانی به واسطه بهبود و ارتقای کیفی و کمی خدمات تشخیصی و درمانی به مراجعه‌کنندگان، موفق به کسب درجه یک برتر در میان بیمارستان‌های کشور شد.

دکتر «شهرام بیدهندی»، رئیس مجتمع بیمارستانی امام رضا(ع) کرمانشاه روز دوشنبه بیان داشت: این موفقیت به دنبال بازدید ارزیابان اعتباربخشی ملی بیمارستان‌های ایران در سال ۹۹ از مجتمع بیمارستانی امام رضا(ع) که همزمان در بیمارستان‌های سراسر کشور صورت گرفت، به دست آمد.
وی اظهار داشت: در میان یک هزار و ۲۳ بیمارستان در سطح کشور، ۲۰ بیمارستان موفق به کسب عنوان درجه یک برتر شده‌اند.  
رییس مجتمع بیمارستانی امام رضا(ع) کرمانشاه گفت: این اولین بار است که در غرب کشور، بیمارستانی موفق به کسب این افتخار شده است.
مجتمع بیمارستانی امام رضا(ع) بزرگترین، مجهزترین و مدرنترین مرکز آموزشی درمانی و تحقیقاتی منطقه غرب و شمال غرب کشور است که در ۱۵ بهمن ۱۳۸۴ به طور رسمی به بهره‌برداری رسید. این مجتمع بیمارستانی کار خود را با ۵۱۵ تخت شروع کرد و اکنون با وجود ۷۱۴ تخت مصوب، دارای ۸۴۰ تخت فعال است.  
اکنون ۲ هزار و ۵۰۰ نفر شامل فوق تخصص، متخصص، پرستار، ماما و سایر پرسنل در بخش های مختلف در این بیمارستان به صورت شبانه روزی در راستای ارایه خدمات به مردم تلاش می کنند.
بیش از سه هزار و ۵۰۰ تخت بیمارستانی اکنون در قالب ۱۸ بیمارستان دولتی دانشگاه علوم پزشکی، ۲ بیمارستان خصوصی، سه بیمارستان نظامی و ۲ بیمارستان تامین اجتماعی در استان کرمانشاه فعال است که مجتمع امام رضا یکی از بزرگترین بیمارستان های استان و منطقه غرب کشور است.  
هم‌اکنون یک هزار و ۴۷۷ بیمار کرونایی در مراکز درمانی کرمانشاه بستری هستند و مجموع جان‌باختگان استان هم از ابتدای شیوع کرونا تاکنون به ۲ هزار و ۱۶۳ نفر رسیده است.

آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today