مهر/ فرمانده انتظامی استان کرمان از دستگیری قاتل فراری پس از گذشت ۱۹ سال در عملیات پلیس امنیت عمومی شهرستان نرماشیر خبر داد.

سردار عبدالرضا ناظری، فرمانده انتظامی استان کرمان اظهار کرد: در سال ۱۳۸۱ در پی قتل عمد مردی ۳۵ ساله طی یک نزاع و درگیری با چاقو در ارگ جدید شهرستان بم موضوع دستگیری قاتل که اهل یکی از روستاهای شهرستان نرماشیر بود در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی افزود: با توجه به متواری شدن قاتل به یکی از استان‌های همجوار، روند پیجویی های پلیسی برای دستگیری این قاتل مدت زمان زیادی به طول انجامید؛ اما در نهایت چند روز قبل اخباری مبنی بر مخفی شدن این متهم در شهرستان نرماشیر به دست آمد.
ناظری بیان کرد: با توجه به نامشخص بودن مخفیگاه قاتل در محدوده باغات کشاورزی در یکی از روستاهای شهرستان نرماشیر، تیمی از مأموران پلیس امنیت این شهرستان با انجام یک سری تحقیقات تخصصی مخفیگاه متهم را شناسایی و وی را پس از ۱۹ سال فرار دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به اینکه این قاتل در بازجویی‌های انجام شده احتمال دستگیری اش را پس از این مدت تصور نمی‌کرد، گفت: هرچند که ممکن است فرد یا افراد مجرم پس از انجام جرم به هر شیوه‌ای به دنبال فرار از قانون باشند؛ اما پرونده این افراد هیچگاه بسته نخواهد ماند و به منظور احقاق حق شهروندان هرگونه جرمی با تمام توان پیگیری خواهد شد.

آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar