تسنیم/ رئیس هیئت مدیره باشگاه آلومینیوم اراک گفت: سرمربی آلومینیوم‌سازان از مدتی پیش به دنبال جذب فرزند او بوده است.

محمدحسین نائیجی، رئیس هیئت مدیره باشگاه آلومینیوم اراک دروازه‌بان پیشین تیم‌های خونه‌به‌خونه و کارون اروند خرمشهر که فصل گذشته در فجر سپاسی شیراز به میدان می‌رفت، شب گذشته با باشگاه آلومینیوم اراک قرارداد بست.
وی فرزند نقی نائیجی، رئیس هیئت مدیره باشگاه آلومینیوم است و همین موضوع سبب انتقاد از مدیران این باشگاه شد.
نقی نائیجی درخصوص انتقال فرزندش به آلومینیوم اراک، گفت: در این موضوع دخالتی نکردم. خطیبی سه لیست به باشگاه ارائه کرد که فرزند من، ایمان صادقی و دروازه‌بان تیم هوادار به‌عنوان دروازه‌بان دوم مد نظر او، در این لیست‌ها قرار داشتند. دروازه‌بان هوادار قراردادش را با این باشگاه تمدید کرد و صادقی هم به فجر سپاسی پیوست.
وی با بیان اینکه خطیبی پیش‌تر هم به دنبال جذب محمد حسین نائیجی بود، تصریح کرد: پسرم می‌گفت من اگر «نویر» هم باشم، برای انتقالم به آلومینیوم حرف درمی‌آورند. کار او با باشگاه نفت مسجدسلیمان تمام شده بود، اما بر سر مبلغ قرارداد خود با این باشگاه به توافق نرسید و قراردادش را فسخ کرد. وی در زمان سرمربیگری کرانچار در پرسپولیس در این تیم بود. فجر سپاسی شیراز پس از 9 سال به لیگ برتر صعود کرد و همانطور که می‌دانید، یک دروازه‌بان 30 درصد تیم است.
رئیس هیئت مدیره باشگاه آلومینیوم اراک در مورد رقم قرارداد فرزندش با این باشگاه اظهار کرد: او پایین‌ترین رقم قرارداد را دارد و با مبلغی خنده‌دار و در حد لیگ یک قرارداد بست. سرمربیان سایپا و شهرداری آستارا به محمد حسین پیشنهاد دادند، اما او می‌خواست در لیگ برتر بازی کند.


آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today