مهر/ مدیرکل هواشناسی استان زنجان گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته زنجان با دمای کمینه یک درجه سانتی گراد بالای صفر سردترین مرکز استان در کشور ثبت شد.

محمدرضا رحمان نیا، مدیرکل هواشناسی استان زنجان به وضعیت جوی استان زنجان طی چند روز آینده اشاره کرد و گفت: هوای استان زنجان صاف بوده و وزش باد مناطق مختلف استان را فرا می‌گیرد.
وی با بیان اینکه وزش باد در برخی از مناطق سرعت می‌گیرد، اظهار کرد: در این میان به شهروندان توصیه می‌شود در کنار ساختمان‌های نیمه کاره و درختان فرسوده تردد نکنند.
مدیرکل هواشناسی استان زنجان از ورود سامانه بارشی به استان خبر داد و گفت: از اواسط هفته شاهد بارندگی در استان خواهیم بود.
رحمان نیا به وضعیت دمای هوای استان زنجان طی چند روز آینده اشاره و ابراز کرد: تا فردا هوای استان سرد خواهد بود ولی از اواسط هفته شاهد افزایش دمای هوا خواهیم بود.
وی به دمای فعلی شهر زنجان اشاره کرد و یادآور شد: دمای فعلی شهر زنجان ۲۱ درجه سانتیگراد بالای صفر اعلام کرد که نسبت به روز گذشته در همین ساعت کمی سردتر شده است و طی ۲۴ ساعت گذشته هم زنجان با دمای کمینه یک درجه سانتی گراد بالای صفر سردترین مرکز استان در کشور ثبت شد.

آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today