ایرنا/ رئیس اتاق اصناف استان مرکزی گفت: ۴۰۰ تالار پذیرایی در این استان بعد از وقفه طولانی در فعالیت به علت شیوع ویروس کرونا از روز شنبه ۱۷ مهرماه جاری بازگشایی شدند.

جمشید زند، رئیس اتاق اصناف استان مرکزی اظهار کرد: ستاد مدیریت کرونا استان مرکزی در  نشست اخیر خود مجوز فعالیت مجدد تالارها به شرط بر رعایت حداکثری پروتکل‌های بهداشتی  را مصوب کرد و این اماکن کسب و کار با نظارت مستمر از امروز بازگشایی شدند.
وی اظهار کرد: قرار است که فعالیت تالارباغ‌های استان مرکزی در فضای باز و با در نظر گرفتن فاصله سه متر برای هر صندلی و تامین فضای هشت متر مربع برای هر نفر، حداکثر با ۳۰ درصد ظرفیت پذیرش مشتری باشد. 
رئیس اتاق اصناف استان مرکزی گفت: در خصوص فضای بسته و مسقف تالارهای پذیرایی نیز علاوه بر الزام رعایت دستورالعمل‌ها اعلام شده در فضای باز، اعمال محدودیت پذیرش مشتری در شهرهای قرمز حداکثر تا ۱۵ نفر، نارنجی ۲۰ نفر، زرد ۳۰ نفر و در شهرها با شرایط آبی تا ۵۰ نفر را دنبال می‌کند.
زند افزود: جزئیات، الزامات و پروتکل‌های بهداشتی مربوط به تالارداران در سایت اتاق اصناف ایران و نیز سایت مرکز بهداشت محیط کار وزارت بهداشت بارگذاری شده است.
وی اظهار کرد: اگرچه انتشار ویروس کرونا اقتصاد جامعه را درگیر کرده است  اما باید در سایه زندگی هوشمند و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی روند فعالیت‌ها را در سطح مناسب ادامه داد.

آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today