صدا و سیما/ با از دست رفتن ۵ بیمار مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، آمار درگذشتگان از کووید۱۹ در استان همدان از ابتدای همه گیری تاکنون به ۲ هزار و ۹۲۶ مورد رسیده است.

محمد طاهری، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان اظهار کرد: همچنین با شناسایی ۳۳۰ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در این استان، مجموع بیماران بستری به ۲۸ هزار و ۷۴۹ و بیماران سرپایی به ۹۰ هزار و ۶۳ مورد رسید.
طاهری افزود: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های استان با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته هزار و ۴۶ نفر بود که ۱۴۶ نفر از مراجعان به بیمارستان‌ها در بخش عادی بستری و ۱۴ بیمار مبتلا به کرونا در بخش آی. سی. یو مراکز درمانی استان بستری شدند.
وی درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان نیز گفت: شمار بیماران کرونایی بستری(از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون) در بیمارستان‌های اسدآباد یک هزار و ۴۹۰ و بهار یک هزار و ۴۴۹، تویسرکان یک هزار و ۴۵۹، رزن یک هزار و ۱۳۷، درگزین ۳۸۳، فامنین ۳۹۰ و کبودراهنگ یک هزار و ۴۲۶ نفر است.
وی افزود: همچنین تاکنون پنج هزار و ۴۱۰ نفر در ملایر، سه هزار و ۷۵۵ نفر در نهاوند و ۱۱ هزار و ۲۳۲ نفر نیز در شهرستان همدان به ویروس کرونا مبتلا و بستری شده اند.
از ۱۰ شهرستان تابعه استان همدان، نهاوند، اسدآباد و رزن در وضعیت نارنجی و مابقی شهرستان‌ها در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند.

آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today