ایرنا/ سرپرست فرمانداری خلخال گفت: تاکنون ۸۱/۹ درصد از جمعیت بالای ۱۲ سال این شهرستان موفق به تزریق دز اول و یا دوم واکسن کرونا شده‌اند.

مسعود یگانه، سرپرست فرمانداری خلخال در این رابطه اظهار کرد: از زمان آغاز واکسیناسیون تاکنون ۸۲ هزارو ۳۹۰ دز واکسن کرونا در نوبت‌های اول و دوم به جمعیت بالای ۱۲ سال این شهرستان تزریق شده است.
وی اظهار کرد: از مجموع واکسن تزریق شده به واجدان شرایط دریافت واکسن کرونا در خلخال،  ۵۷ هزارو ۲۱۳دز برای نوبت اول و ۲۵ هزار و ۱۷۷ دز واکسن نوبت دوم تزریق شده است.
سرپرست فرمانداری خلخال گفت: با افزایش درصد پوشش جمعیت هدف،  میزان مراجعان به مراکز تجمیعی تزریق واکسن از روز هفتم مهرماه امسال بصورت قابل توجهی کاهش یافته و زمان دریافت واکسن در این مراکز به زیر پنج دقیقه کاهش یافته است.
وی از کاهش آمار ابتلا به کرونا و همچنیبن بستری‌های بیماری کووید۱۹ در بیمارستان خلخال و تغییررنگ بندی این شهرستان از قرمز به زرد خبر داد و اظهار کرد: هم اکون مجموع بستری‌های این بیماری در بیمارستان امام خمینی(ره) این شهر ۱۵ نفر است.
یگانه اظهار کرد: آمار مراجعان سرپایی کرونا به مراکز درمانی این شهرستان در شبانه روز  گذشته ۲۳ نفر بوده و تعداد بستریهای منزل نیز هم اکنون به ۶ نفر کاهش پیدا کرده است. 

آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today