ایرنا/ مسابقات فوتبال لیگ دسته ۲ و سه قهرمانی باشگاه‌های کشور در فصل جدید طبق تقویم اجرایی سازمان لیگ طی هفته‌های آینده آغاز می‌شود که هنوز تکلیف حضور تیم‌های شهید قندی و یزدلوله در رقابت‌ها مشخص نیست.

در حالی که حدود یک ماه دیگر مسابقات فوتبال لیگ دسته ۲ باشگاه‌های کشور آغاز می‌شود و اکثر تیم‌ها نسبت به معرفی کادر فنی و جذب بازیکنان خود اقدام کرده‌اند هنوز تکلیف تیم شهید قندی که تنها نماینده استان یزد در رقابت‌هاست اصلا مشخص نیست.
طی هفته‌های گذشته به دلیل همین بلاتکلیفی خیلی از بازیکنان شاخص تیم شهید قندی جدا شدند و با وجودی که در سطح کشور اکثر حریفان برای حضور در لیگ دسته اول طبق یک برنامه مدون فعالیت و یارگیری خود را آغاز کرده‌اند هیچ خبری از نماینده فوتبال یزد نیست.
تا زمان برگزاری لیگ ۲ فرصت زیادی وجود ندارد و اگر این روند نامناسب برای فوتبال یزد در مسابقات کشور ادامه داشته باشد قطعا در این فصل نیز که تیم‌های مدعی و آماده زیادی وجود دارد باز در همان مسیری قرار می‌گیریم که در فصل گذشته و قبل از آن وجود داشته است.
وضعیت دیگر نماینده فوتبال یزد در لیگ دسته سه قهرمانی باشگاه‌های کشور و جایی که یزدلوله به عنوان تنها نماینده استان سهمیه دارد با وجودی که در اکثر استان‌ها تکلیف نمایندگان آنها در مسابقات مشخص است اصلا در وضعیت مناسبی نیست و در بلاتکلیفی بسر می‌بریم.
با وجودی که زمان زیادی تا شروع لیگ ۲ و سه کشور نداریم جامعه ورزش و هواداران فوتبال از مسئولان و دست‌اندرکاران این ۲ باشگاه انتظار دارند تا دیر نشده با جدیت برای تعیین وضعیت نمایندگان استان در رقابت‌ها اقدام لازم را داشته باشند.
در کنار مسئولیت دست‌اندرکاران ۲ باشگاه شهید قندی و یزدلوله از مدیران اجرایی و ورزشی ارشد استان انتظار می‌رود بیش از گذشته وظایف خود را در پیگیری وضعیت تیم‌ها و توجه به مطالبات خیل علاقه‌مندان وظایف خود را انجام دهند و تکلیف تیم‌ها زودتر مشخص شود.
برای یزد که جزو استان‌های برتر معدنی و صنعتی کشور با طرفیت‌های خوب فرهنگی است به هیچ وجه مناسب و پذیرفته نیست که همیشه تا آخرین لحظه شروع لیگ‌ها، وضعیت تیم‌ها و نمایندگان استان مشخص  نباشد که امیدواریم موضوع را رسیدگی و اقدم مناسب و به موقع داشته باشند.              

 
  

آخرین خبر یزد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yazd_today