ایسنا/ رئیس سازمان آتش نشانی یاسوج گفت: نردبان بالابر پنوماتیک جهت امداد رسانی به ساختمان های مرتفع نداریم.

هاشم یوسفی، رئیس سازمان آتش نشانی یاسوج اظهار کرد: طی۶ ماهه نخست امسال ۶۵۰ ماموریت از سوی نیروهای آتش نشان در این شهر انجام شده است.
وی افزود: مهمترین ماموریت های آتش نشانی یاسوج جلوگیری از وقوع فاجعه انسانی در پی آتش سوزی تانکر آمونیاک و نفت کش حامل بنزین در محدوده پلیس راه یاسوج- اصفهان و روستای چنارستان بوده است.
رئیس سازمان آتش نشانی یاسوج خاطرنشان کرد: طی این مدت بیشترین ماموریت‌های آتش‌نشانی یا سوز در تیر ماه با ۱۳۰ مورد بوده است.
یوسفی تصریح کرد: بیشترین ماموریت های انجام شده از سوی آتش نشانی یاسوج محبوس شدن در آسانسور، محبوس شدن در اماکن و آتش سوزی ضایعات بوده اند.
وی با اشاره به مهمترین مشکل و نیاز آتش نشانی شهر یاسوج ادامه داد: نردبان بالابر پنوماتیک جهت امداد رسانی به ساختمان های مرتفع نداریم و نیاز جدی و مبرم آتش نشانی این شهر است.
رئیس سازمان آتش نشانی یاسوج عنوان کرد: با توجه به افزایش جمعیت شهری نیاز به تجهیزات و امکانات بروز آتش نشانی داریم.
یوسفی تاکید کرد: ۶۰ درصد تماس های آتش نشانی یاسوج خلاف واقع بوده و یا مربوط به دستگاه های خدمات رسان و قطعی برق هستند در حالی‌که هنگام قطعی برق گرفتار شدن مردم در آسانسورها را داریم که این مسئله باعث اختلال در امدادرسانی می‌شود.
وی اظهار کرد: شهر یاسوج سه پایگاه آتش نشانی فعال دارد و یک پایگاه نیز در مرکز شهر در حال ساخت است و در صورت الحاق به حومه به شهر یاسوج پایگاه دیگر آتش نشانی نیاز داریم.

آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj_today