ایرنا/ فرمانده انتظامی شهرستان سراوان گفت: قاتل جوان ۳۸ ساله سراوانی پس از دو سال فرار و بازگشت به سراوان در مخفیگاهش دستگیر شد.

داریوش سرگلزایی، فرمانده انتظامی شهرستان سراوان اظهار کرد: بدنبال قتل جوانی ۳۸ ساله در اردیبهشت سال ۹۸ در منطقه آسپیچ سراوان موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.
وی افزود: با بررسی‌های کارآگاهان پلیس آگاهی مشخص شد که یکی از دوستان این جوان به دلیل اختلافات قبلی پس از مشاجره لفظی او را با ضربات چاقو به قتل رسانده و سپس از این شهرستان به مکانی نامعلوم گریخته است.
فرمانده انتظامی شهرستان سراوان تصریح کرد: اعضای تیم رسیدگی کننده به پرونده که همچنان درصدد دستگیری این قاتل فراری بودند چند روز قبل با دریافت اخباری مبنی بر تردد مجدد او در سطح شهرستان شناسایی محل اختفا و دستگیری او را در دستور کار خود قرار دادند.
وی بیان کرد: سرانجام با تلاش شبانه روزی کارآگاهان پلیس آگاهی مخفیگاه قاتل در یکی از محلات سراوان شناسایی و متهم صبح روز گذشته طی یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه پس از دو سال فرار دستگیر شد.
فرمانده انتظامی شهرستان سراوان  با اشاره به اعتراف متهم ۳۱ ساله به جنایت ارتکابی، خاطرنشان کرد: قاتل پس از تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.

آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today