ایرنا/ دادستان عمومی و انقلاب دلیجان با تاکید بر اینکه اماکن عمومی جای سگ گردانی و رفت و آمد حیوانات نیست، گفت: برخی افراد با سگ گردانی در معابر و اماکن عمومی دلیجان سبب تهدید بهداشتی و وحشت در سطح شهر شده‌اند و این عمل به هیچ عنوان پذیرفته نیست.

عباس آیینه دار، دادستان عمومی و انقلاب دلیجان توضیح داد: دستگاه قضایی دلیجان با تمام توان به منظور رعایت حقوق شهروندی با مخلان نظم عمومی برخورد قاطع قضایی دارد.
دادستان عمومی و انقلاب دلیجان گفت از برخورد با ترک فعل مسئولان در این شهرستان خبر داد و گفت: مدیران و سرپرستان دستگاه‌های اجرایی، مسئول نظارت کنترل و حفظ روابط سالم کارمندان خود در انجام وظایف محوله و موظف به رعایت قانون و اجتناب از هر گونه رفتار ناقض قانون هستند و در صورت مشاهده ترک فعل برخورد می‌شود.
آیینه دار، برخورد جدی با ساخت و سازهای غیر مجاز در اراضی مزروعی در دلیجان بدون دریافت مجوز قانونی و برخورد جدی با خشونت های خیابانی و هنجارشکنی افرادی که اقدام به برهم زدن امنیت و آسایش جامعه و شهروندان می‌کنند را از دیگر اولویت‌های دستگاه قضا در این شهرستان برشمرد.
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دلیجان تاکید کرد: تلاش جدی برای جمع آوری و طرد اتباع بیگانه غیرمجاز از کشور در دستور کار دستگاه قضایی این شهرستان قرار دارد.
آیینه دار گفت: دستگاه‌های اجرایی دلیجان از ظرفیت و امکانات خود برای رفع موانع تولید و ایجاد اشتغال پایدار در این شهرستان استفاده کنند.

 
  

آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today