مهر/ طی مراسمی جداگانه و با حضور رئیس کل دادگستری استان هادی خان زاده به عنوان رئیس جدید حوزه قضایی شهرستان کوثر و مرتضی موقر به عنوان رئیس جدید حوزه قضایی بخش خورش رستم معرفی شدند.

حجت الاسلام حسین کثیرلو، رئیس کل دادگستری استان اردبیل در مراسم معارفه رئیس قضایی شهرستان کوثر، بر لزوم تلاش و اهتمام مضاعف در احقاق حق و حقوق عامه تأکید و اظهار کرد: مسئولان حوزه قضایی باید با حساسیت و دقت ویژه مسائل مربوط به حقوق عامه را پیگیری کرده و با هر گونه موارد تخلف و جرم قاطعانه مطابق قانون برخورد کنند.
وی همچنین تسریع در رسیدگی به پرونده‌ها توأم با دقت و کیفیت در رسیدگی‌ها را از ضرورت‌های حوزه‌های قضایی عنوان کرد و افزود: باید مردم در سریع‌ترین زمان ممکن از نتیجه پرونده خود به طور شفاف مطلع شوند که مسلماً در این صورت شاهد افزایش میزان رضایتمندی مردم خواهیم بود و این امر از مهمترین اهداف دستگاه قضایی است.
رئیس کل دادگستری استان بر لزوم حضور مستقیم و بی واسطه مسئولین در بین مردم به منظور استماع مسائل و مشکلات مردم و نیز نظارت بر زیر مجموعه‌ها و حضور مستمر و مداوم قضات در زندان‌ها به منظور بررسی وضعیت مددجویان تأکید کرد.
در این مراسم که به طور جداگانه در شهرستان کوثر و در بخش خورش رستم برگزار شد ضمن قدردانی از زحمات و تلاش‌های جعفر خاکپور رئیس سابق شهرستان کوثر، هادی خان زاده به عنوان رئیس جدید حوزه قضایی شهرستان کوثر و همچنین با قدردانی از خدمات باقر نریمانی رئیس سابق حوزه قضایی خورش رستم، مرتضی موقر به عنوان رئیس جدید حوزه قضایی بخش خورش رستم معرفی شدند.
  


 

آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today