ایسنا/ یک عضو مجمع نمایندگان استان چهارمحال و بختیاری از محرومیت بعضی روستاهای چهارمحال و بختیاری خبر داد و گفت: با توجه به اینکه دانش آموزان باید تکلیف خود را از طریق اینترنت انجام دهند، وزیر ارتباطات باید هرچه سریع‌تر امکان دسترسی این عزیزان به اینترنت را فراهم کند.

قدرت الله حمزه شلمزاری، عضو مجمع نمایندگان استان چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: حضرت علی(ع) می فرمایند بهترین سیاست‌ها عدالت است. امام(ره) نیز به مجلس، دولت و دست اندرکاران توصیه کردند که قدر ملت را بدانند و در خدمت‌گزاری به آنها خصوصا مستضعفان، محرومان و ستم‌دیدگان فروگذار نکنند.
وی با بیان اینکه شهرهای بزرگ و پایتخت اولویتی بر دیگر مناطق ندارند، عنوان کرد: قطعا نیازها و مسائل نقاط محروم و مستضعف بیشتر از سایر نقاط کشور است و باید در اولویت قرار گیرد. تبعیض و بی‌عدالتی در کشور نسبت به استان‌ها و در استان‌ها نسبت به شهرستان‌ها خصوصا روستاها، باعث فقر، محرومیت، بیکاری و مهاجرت مردم مناطق محروم به مرکز استان‌ها، استان‌های همجوار و کشورهای منطقه شده است؛ مردم مناطق محروم از کمبودها زجر می‌کشند.
عضو مجمع نمایندگان استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به سفر قبلی‌اش به حوزه انتخابیه گفت: تنها ظرف یک هفته، ۷ تصادف در جاده شهرکرد - شلمزار- اردل رخ داده که باعث فوت ۸ نفر و مصدومیت ۱۸ نفر شده است. این جاده در بین مردم معروف به جاده مرگ است. دردناک‌تر از صحنه تصادفات، نبود آمبولانس برای انتقال جنازه‌های کنار جاده بود.
حمزه به ضرورت جدی گرفتن پرداخت حقوق معلمان حق التدریس و پاداش پایان خدمت معلمان، رتبه بندی و همسان سازی حقوق بازنشستگان اشاره کرد.
وی با بیان اینکه بسیاری از روستاهای استان چهارمحال و بختیاری از نعمت اینترنت بی‌بهره‌اند، تأکید کرد: با توجه به اینکه دانش آموزان باید تکلیف خود را از طریق اینترنت انجام دهند، وزیر ارتباطات باید هرچه سریع‌تر امکان دسترسی این عزیزان به اینترنت را فراهم کند.

آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday