مهر/ معاون اقتصادی استاندار خراسان شمالی گفت: ایجاد بازارچه مرزی جزو مصوبات ملی بوده که در صورت اجرای آن شاهد رونق اقتصادی در استان خواهیم بود.

محمود قنبری، معاون اقتصادی استاندار خراسان شمالی اظهار کرد: ایجاد بازارچه مرزی جزو مصوبات ملی بوده که در صورت اجرای آن شاهد رونق اقتصادی در استان خواهیم بود.
وی در خصوص افزایش قیمت سیمان و محدودیت‌های خرید آن گفت: خرید سیمان از طریق بورس و الزام داشتن کد بورس و عدم خرید مستقیم خریدارهای خرد مطلوب استان نیست زیرا این استان بیش از نیاز تولید سیمان دارد که باید حل این مشکل در سطح ملی مورد پیگیری قرار گیرد.
معاون اقتصادی استاندار خراسان شمالی در ارتباط با بررسی مشکل حق بیمه رانندگان افزود: تمام تصمیم گیری ها، آئین نامه‌ها و مقررات برای رفاه حال مردم است نه ایجاد مشکل؛ لذا با چنین نگاهی باید تصمیمات درست و منطقی برای رانندگان اتخاذ شود.
قنبری خاطرنشان کرد: شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی جهت جدی گرفته شدن بخش خصوصی و کمک به حل مشکلات آنان است زیرا بخش خصوصی موجب تحول اقتصادی کشور می‌شود.
وی همچنین با اشاره به فرارسیدن ۱۹ مهر سالروز سفر پر خیر و برکت رهبری به استان، گفت: تمام مصوبات این سفر از مطالبات به حق مردم استان بوده است.

آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today