ایرنا/ فرماندار شاهرود گفت: نانوایی‌هایی که خودسرانه قیمت نان را در روزهای اخیر افزایش دادند باید پاسخگو باشند و به شدت با آنان برخورد می‌شود.

ابوطالب جلالی، فرماندار شاهرود افزایش بهای نان از سوی برخی از نانوایی‌های شهر شاهرود را غیرقانونی دانست و اظهار کرد: با نانوایی‌هایی که به صورت خودسرانه قیمت نان را افزایش دادند به صورت جدی برخورد می‌شود، در این زمینه هیچ توجیهی پذیرفته نیست و فرمانداری در برخورد با این تخلف که با معیشت مردم ارتباط مستقیم دارد جدی وارد عمل می‌شود.
وی با اشاره به ورود فرمانداری شاهرود به مساله افزایش غیرقانونی نان در روزهای اخیر، اضافه کرد: در این راستا صبح امروز سه واحد نانوایی متخلف تعطیل شد.
فرماندار شاهرود با بیان اینکه هرگونه افزایش بهای نان باید از سوی مسوولان مرتبط به صورت کتبی به اتحادیه نانوایان ابلاغ شود، افزود: با توجه به اینکه در حال حاضر مصوبه‌ای در این زمینه وجود ندارد، مردم در صورت مشاهده هرگونه تخلف از سوی واحدهای نانوایی، موارد را به فرمانداری شاهرود اطلاع دهند.
برخی از نانوایی‌های شهر شاهرود از صبح جمعه به صورت غیرقانونی قیمت نان را افزایش دادند.
مشاهدات خبرنگار ایرنا در شاهرود نشان می‌دهد قیمت نان سنگک از ۱۶ هزار و ۵۰۰ ریال به ۲۲ هزار ریال، نان بربری از ۹ هزار ریال به ۱۲ هزار ریال و نان لواش از سه هزار و ۵۰۰ ریال به چهارهزار ریال رسیده است.
در پی این افزایش قیمت فرماندار شاهرود صبح امروز با حضور در برخی از نانوایی‌ها، سه واحد متخلف را پلمب کرد.

آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online