باشگاه خبرنگاران/ مدیرکل ورزش و جوانان لرستان از پیگیری برای استخدام «علیرضا سرلک» نایب قهرمان کشتی آزاد جهان، در یکی از دستگاه‌های اجرایی استان خبر داد.
 
حشمت الله امان الهی، مدیرکل ورزش و جوانان لرستان با اشاره به حمایت از ورزشکاران مدال آور لرستان اظهار داشت: در آئین نامه جذب و استخدام قهرمانان ورزشی، این امر به طور کامل اعلام شده که چه کسانی می‌توانند در دستگاه‌های اجرایی جذب شوند.
او با بیان اینکه بر اساس این آئین نامه، نفرات اول تا سوم المپیک، نفرات اول و دوم قهرمانی جهان، نفرات اول تا سوم بازی‌های آسیایی می‌توانند در دستگاه‌های اجرایی جذب شوند افزود: این ورزشکاران می‌توانند در هر یک از دستگاه‌های مشمول ماده پنج قانون مدیریت خدمات کشوری که تقریباً همه وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و نهاد‌های عمومی هستند، جذب شوند.
مدیرکل ورزش و جوانان لرستان افزود: طی چند ماه گذشته ما دو نفر از قهرمانان استان را جذب اداره کل ورزش و جوانان کردیم.
امان الهی با تاکید بر اینکه قطعاً «علیرضا سرلک» نیز مشمول این قانون خواهد شد گفت: این قانون مشمول همه دستگاه‌های اجرایی است، مدرک تحصیلی و چارت سازمانی در این رابطه مهم است.
او گفت: ما این ورزشکاران را به دستگاه‌های اجرایی معرفی می‌کنیم و از طریق وزارتخانه نیز تاییدیه قهرمانی را اخذ و ابلاغ خواهیم کرد.
مدیرکل ورزش و جوانان لرستان در ادامه از تقدیر از «علیرضا سرلک» نایب قهرمان کشتی آزاد جهان خبر داد و گفت: یکی از برنامه‌های ما در یک سال گذشته این بوده و تلاش کرده ایم از همه قهرمانان فرا ملی استان تجلیل کنیم و این امر هم صورت گرفته و قطعاً از آقای «سرلک» هم به زودی تقدیر خواهیم کرد.

آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_todayy