فارس/ رئیس شورای شهر بوشهر از حذف نوبت بندی آب شهر بوشهر از مهرماه سال آینده خبر داد.

جعفر پورکبگانی، رئیس شورای شهر بوشهر از مذاکره با استاندار و موافقت وی جهت واگذاری پارک لیان به شهرداری بندر بوشهر خبر داد و با بیان اینکه پارک لیان بوشهر با مساحت ۶۰۰ هکتار در مرکز استان از شرایط چشم انداز ویژه‌ای برخوردار است، اظهار کرد: این پارک ساحلی زیبا ظرفیت بسیار خوبی جهت سرمایه گذاری و رونق اقتصادی در حوزه گردشگری و توریسم دارد.
وی تصریح کرد: این پارک می‌تواند به یکی از بزرگترین پارک‌های و مراکز تفریحی ورزش های آبی و ساحلی جنوب کشور در جهت ایجاد نشاط و سرزندگی تبدیل شود.
پورکبگانی افزود: زیر ساخت‌های اولیه در این پارک فراهم و بخشی توسط شهرداری اجرا شده است؛ اما این پارک نیازمند یک طرح جامع گردشگری است و با استفاده از ظرفیت سرمایه گذاری می‌توان رونق بسیار خوبی در اقتصاد شهری و تفریحات و سرگرمی شهروندان بوشهری و گردشگران داشته باشد.
رئیس شورای شهر بوشهر افزود: در مذاکره‌ای که با جناب محمدی زاده استاندار بوشهر داشتیم وی موافقت خود جهت واگذاری این پارک به شهرداری اعلام کردند و ما طی نامه‌ای به ایشان آمادگی خود را جهت در اختیار گرفتن این پارک اعلام کردیم.
وی در ادامه از حذف نوبت بندی آب شهر بوشهر از مهرماه سال آینده خبر داد و گفت: در نشستی که مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان و مدیر آب شهرستان داشتم ضمن تاکید بر تسریع عملیات اجرایی شبکه آب و فاضلاب در محلات جنوبی خواستار حل مشکل کمبود آب شهر بوشهر شدم که مقرر شد شورا و شهرداری یک هم افزایی با مجموعه آب و فاضلاب داشته باشند.
پورکبگانی ابراز کرد: مدیران شرکت آب و فاضلاب اعلام کردند با تأمین ۸۰ هزار متر مکعب آب مورد نیاز شهر بوشهر از منابع فعلی و آبشرین کن‌های در دست احداث، از مهرماه سال آینده نوبت بندی آب شهر بوشهر برداشته می‌شود.

آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://instagram.com/bushehr_akhbar