برنا/ با رأی کامل اعضای مجمع وبا برگزاری انتخابات هیئت تنیس استان البرز، جعفر سهرابی به عنوان رئیس جدید این هیئت ورزشی انتخاب شد.

مجمع انتخاباتی هیئت تنیس استان البرز پیش از ظهر امروز یکشنبه با حضور داوود عزیزی رئیس فدراسیون، مجتبی جانعلی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز و اعضای مجمع هیئت برگزار شد.
علیرضا آرویی، جعفر سهرابی و حمید قاسمی سه کاندیدای احراز پست ریاست هیئت بودند که انصراف آرویی و قاسمی به دلیل عدم حضور در مجمع اعلام شد.
بدین ترتیب و پس از برگزاری فرایند رأی گیری جعفر سهرابی با کسب 16 رأی و اکثریت قاطع آرا به مدت چهار سال به عنوان رئیس هیئت تنیس استان البرز انتخاب و معرفی شد.
در پایان مجمع از زحمات عباس زارع رئیس سابق هیئت تقدیر و تشکر به عمل آمد و از مشکات الزهرا صفی قهرمان مسابقات بین المللی تور جهانی تنیس در قزاقستان و صبا خیرمنش قهرمان غرب آسیا در مسابقات زیر 12 سال تجلیل شد.
مجتبی جانعلی، مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز در پایان این مجمع اظهار کرد: حفظ و افزایش تعاملات سازنده با اداره کل ورزش و جوانان استان و همچنین هیئت های شهرستان باید از مهمترین اولویت های پیش روی هیئت باشد.
وی افزود: شهرستان های البرز ظرفیت مناسبی برای رشد و توسعه تنیس داشته و برای امر مهم استعدادیابی باید مورد توجه بیشتر قرار گیرند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز با قردانی از زحمات رئیس اسبق هیئت گفت: حقیقتا مهندس زارع رئیس سابق این هیئت تلاش ها و زحمات بی شائبه ای را در جهت رشد و توسعه تنیس استان انجام داد و موفقیت ها و دستاوردهای امروز تنیس البرز به خوبی گویای آن است.
جانعلی ضمن آرزوی موفقیت برای رئیس جدید هیئت، تصریح کرد: اعضای مجمع می بایست ضمن مطالبه گری برنامه ها، رئیس منتخب را در راستای رشد و توسعه هیئت یاری دهند.

آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday