پایگاه خبری پلیس/ فرمانده انتظامی کرج از اجرای طرح ضربتی ارتقاء امنیت اجتماعی در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و گفت: در این طرح ۱۸ سارق دستگیر و ۱۳ خودرو سرقتی کشف شده است.

سرهنگ علی قاسم پور، فرمانده انتظامی کرج بیان کرد: در راستای افزایش ضریب احساس امنیت در بین شهروندان و برخورد جدی با سارقان و مخلان امنیت شهر، اجرای طرح‌های ارتقای امنیت اجتماعی به صورت مستمر در دستور کار پلیس کرج قرار دارد.
وی افزود: در آخرین طرحی که توسط پلیس کرج در ۲۴ ساعت گذشته به اجرا گذاشته شد مأموران موفق به شناسایی و دستگیری ۱۸ سارق حرفه‌ای شده و تاکنون ۲۵ فقره سرقت کشف شده است.
فرمانده انتظامی کرج با اشاره به کشف ۱۳ دستگاه خودرو و ۲ دستگاه موتور سیکلت مسروقه در این طرح، اظهار کرد: همچنین در این طرح ۲۹ خودرو پلاک مخدوش و ۴۲ دستگاه موتورسیکلت فاقد مدارک توقیف شدند.
قاسم‌پور از جمع‌آوری ۳۳ معتاد متجاهر از سطح شهر خبر داد و گفت: این افراد برای طی مراحل درمان به مراکز بازپروری منتقل شدند.
وی با بیان اینکه اجرای مستمر طرح های ارتقای امنیت اجتماعی احساس امنیت را به شهروندان هدیه می دهد، خاطرنشان کرد: اجرای این مرحله از طرح های ارتقای امنیت اجتماعی و برخورد جدی با مخلان امنیت، هدیه پلیس کرج در هفته ناجا به شهروندان است.

آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday