باشگاه خبرنگاران/ معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل گفت: بیش از یک هزار میلیارد تومان در مجموعه گردشگری اندبیل سرمایه گذاری می‌شود.

ارژنگ عزیزی، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل در  جلسه بررسی مشکلات مربوط به واگذاری اراضی ملی به طرح مجموعه تفریحی و گردشگری اندبیل خلخال اظهار کرد: این طرح شامل پیست اسکی، اسکی روی چمن، تله سیژ، پیست دوچرخه سواری، پارک بازی و پیست آموزشی کودکان، برکه ماهیگیری و اقامتگاه‌های توریستی، کوهستانی و بوم گردی در مساحتی بالغ بر ۸۴ هکتار با حدود ۷۸۰۰ هکتار زیربنا با بیش از یک هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری خواهد بود.
او بیان کرد: بخشی از این محدوده اجرای طرح اراضی شخصی بوده که باید توسط سرمایه گذار خریداری و تغییر کاربری داده شود و بخشی نیز اراضی ملی و جنگل است که با توجه به نوع پوشش گیاهی و نیاز طرح در دو قالب ماده (۲) و ماده (۳) توسط امور اراضی و منابع طبیعی واگذار خواهد شد.
این جلسه با حضور سهامداران شرکت زیبا دشت اندبیل به عنوان سرمایه گذار، سرپرست فرماندار خلخال، مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری، مدیر امور اراضی و معاون میراث فرهنگی و گردشگری استان در فرمانداری خلخال برگزار شد.آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today