باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامی استان اردبیل گفت: امسال میزان تصادفات فوتی در اردبیل نسبت به مدت مشابه پارسال ۶ درصد کاهش یافته است.

سردار هوشنگ حسینی، فرمانده انتظامی استان اردبیل در حاشیه بازدید از محورهای مواصلاتی اردبیل اظهار کرد: خوشبختانه در بحث کنترل تصادفات منجر به فوتی و جرحی و خسارتی در استان اردبیل، شاهد کاهش تصادفات هستیم که در مقایسه با مدت مشابه پارسال کاهش 6 درصدی را نشان می‌دهد.
او افزود: از مسئولان و متولیان مربوطه، مطالباتی را داریم که در بحث مانیتورینگ کردن مرکز استان اردبیل و راه‌اندازی اتاق مانیتورینگ در شهرستان‌های اردبیل، خلخال، مشگین‌شهر و گرمی اقدامات لازم را انجام دهند که در این زمینه تمهیدات و برنامه‌ریزی‌های لازم به عمل آمده است.
فرمانده انتظامی استان اردبیل ادامه داد: در راستای چهار بانده کردن راه‌های مواصلاتی به مرکز استان و شهرستان‌های استان و استان‌های همجوار نیز اقدامات لازم انجام یافته و در فرهنگ‌سازی و آسیب‌شناسی نیز همکاری‌های خوبی از سوی نیروی انتظامی و آموزش و پرورش و استانداری اردبیل وجود دارد.
حسینی بیان کرد: تمام هدف و تلاش ما بر این است تا بتوانیم در راستای ایجاد آسایش و آرامش برای ایجاد تردد ایمن و برقراری رفاه مردم اقدامات لازم را انجام دهیم.


 

آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today