باشگاه خبرنگاران/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: در حال حاضر برای افزایش میزان واکسیناسیون افراد در سطح استان، از تمام ظرفیت‌های دانشگاه برای این مهم بهره گرفته شده است.
 
محمد کریمیان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام، بیان داشت: مجموعه همکاران دانشگاه اعم از مسئولان، پزشکان و پرسنل در مدت زمانی که از شیوع بیماری کرونا و خصوصاً پیک پنجم این بیماری در استان می‌گذرد، به شایستگی برای خدمت به مردم تلاش کرده‌اند و از جان و دل مایه گذاشته اند که از این زحمات و خدمات دلسوزانه و مسئولانه نهایت تقدیر و تشکر خود را اعلام می‌دارم.
او ادامه داد: اگرچه پیک پنجم کرونا در استان فروکش کرده و آمار‌های مبتلایان، بستری‌ها و متوفیان کاهش پیدا کرده، اما همچنان در برخی از مناطق استان آمار‌ها بالاست و می‌طلبد که مراقبت‌های لازم در این راستا به عمل آید.
کریمیان مطرح کرد: در حال حاضر برای افزایش میزان واکسیناسیون افراد در سطح استان، از تمام ظرفیت‌های دانشگاه برای این مهم بهره گرفته شده و امیدواریم با استقبال هرچه بیشتر جامعه، آمار واکسیناسیون به بالاترین میزان خود برسد.
او اظهار کرد: در حوزه واکسیناسیون عمومی، همکاران حوزه بهداشت به شایستگی برای انجام واکسیناسیون و ایجاد ایمنی در مقابل این بیماری در سطح جامعه خدمت نموده‌اند که قابل تقدیر است.

آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/akharinkhabar_ilam/