رکنا/ مدیرکل دامپزشکی لرستان گفت: بر اساس ماده ۱۸ قانون سازمان دامپزشکی کشور، کشتار هر گونه دام آبستن در کشتارگاههای دام به دلیل جلوگیری از کاهش ذخایر ژنتیکی دام، ممنوع می‌باشد و اداره کل دامپزشکی استان موضوع را به نحو مناسب به اطلاع کلیه عوامل رسانده و در صورت مشاهده کشتار دام آبستن متخلفین به مراجع قضایی معرفی می شوند.

مصطفی زبردست، مدیرکل دامپزشکی لرستان در جریان بازدید از کشتارگاه گلشن شهرستان خرم آباد ضمن نظارت بر نحوه کشتار و ذبح دام در این کشتار به کلیه هم استانی های عزیز تاکید کرد که جهت حفظ سلامت خود و خانواده حتما گوشت مورد نیاز خود را از واحد های عرضه کننده مجاز خریداری نمایند.
وی ادامه داد: در کشتارگا ههای استان عملیات نظارت شرعی و بهداشتی بر لاشه های کشتاری توسط همکاران ناظرین شرعی و بهداشتی به نحو مناسب صورت می گیرد.
مدیرکل دامپزشکی لرستان اضافه کرد: بر اساس ماده ۱۸ قانون سازمان دامپزشکی کشور، کشتار هر گونه دام آبستن در کشتارگاههای دام به دلیل جلوگیری از کاهش ذخایر ژنتیکی دام  ممنوع می باشد و اداره کل دامپزشکی استان لرستان موضوع را به نحو مناسب به اطلاع کلیه عوامل رسانده و در صورت مشاهده کشتار دام آبستن متخلفین به مراجع قضایی معرفی می شوند.

آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_todayy