باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامی آذربایجان‌شرقی با اشاره به مقابله مستمر و جدی پلیس با اراذل و اوباش در استان گفت: در نیمه نخست امسال ۱۷۲ نفر از اراذل و اوباش دستگیر شدند.

سردار عبدی، فرمانده انتظامی آذربایجان‌شرقی در تبریز با بیان اینکه در نیمه نخست امسال ۱۷۲ نفر از اراذل و اوباش در استان آذربایجان‌شرقی طی ۵۸ عملیات دستگیر شدند، اظهار کرد: به اراذل و اوباش اجازه عرض اندام نمی‌دهیم و با تمام آن‌ها به طور مستمر و با جدیت برخورد می‌کنیم.
وی با اعلام اینکه تشدید و استمرار مقابله با اراذل و اوباش به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار دارد، تصریح کرد: هنجارشکنان و مخلان امنیت عمومی بدانند که امنیت و آسایش مردم خط قرمز ناجاست و قطعاً با هرگونه مزاحمت و اوباشگری در فضای حقیقی و مجازی قاطعانه و بدون هیچ اغماضی برخورد خواهیم کرد.
فرمانده انتظامی آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه یکی از اهداف اصلی ما ترویج احساس امنیت در بین مردم است، یادآور شد: بحث سلامت و امنیت هر دو در حفظ و تعالی بشر نقش کلیدی دارند.
عبدی گفت: اگر امنیت وجود نداشته باشد، تمام مسیر‌های رشد و تعالی با مشکل مواجه خواهند شد.
وی با اشاره به اینکه بیش از هر سازمان دیگری نیازمند جلب افکار عمومی هستیم، بیان کرد: در بحث پیشگیری، ما به مشارکت جامعه و مردمی معتقد هستیم.

دستگیری ۱۰۰۰ قاچاقچی در آذربایجان‌شرقی
فرمانده نیروی انتظامی آذربایجان‌شرقی در رابطه مبارزه با قاچاق کالا در استان در نیمه نخست امسال خاطرنشان کرد: امسال ۱۲۵ میلیارد تومان کالای قاچاق در استان کشف شده است که در این زمینه نیز یک‌هزار نفر دستگیر شدند.
وی افزود: امسال در رابطه با  قاچاق کالا ۹۳۸ پرونده تشکیل شده و ۴۹۲ خودرو هم توقیف شده است.
عبدی متذکر شد: این پرونده‌ها بیشتر در زمینه قاچاق کالا، دخانیات، قاچاق احشام و مواد و تجهیزات پزشکی تشکیل شده است.

آخرین خبر آذربایجان شرقی در اینستاگرام :
instagram.com/EAzerbaijan_Today