تسنیم/ فرمانده ‌انتظامی استان اردبیل گفت:‌ در ۶ ماهه نخست امسال، ۲ تن انواع مواد مخدر کشف و ضبط شده است.

سردار هوشنگ حسینی، فرمانده ‌انتظامی استان اردبیل در مراسم امحای مواد مخدر در اردبیل اظهار کرد: با تلاش‌های انجام یافته عملیات متعددی برای شناسایی سوداگران مرگ در دستور کار است که به همین منظور در ۶ ماهه نخست امسال، ۲ تن انواع مواد مخدر کشف و ضبط شده است.
وی بیان کرد: کشفیات مواد مخدر نیز نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۵ درصد افزایش یافته و بیشتر مواد مخدری که از استان‌های همجوار وارد استان ما می‌شود با کار‌های اطلاعاتی و عملیاتی شناسایی کرده و عاملین را دستگیر و خودرو‌های حمل مواد را نیز توقیف می‌کنیم.
فرمانده ‌انتظامی استان اردبیل تصریح کرد: انتظار داریم مشارکت همگانی برای کشفیات مواد مخدر مبنای کار قرار گیرد تا بتوانیم در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی و نیز بهبود وضعیت موجود گام‌های اساسی و هدفمند برداریم که در آخرین رتبه‌بندی نرخ جرایم رخ داده در استان‌ها، استان اردبیل در ردیف سوم شاخص امنیت پایدار استان‌های کشور قرار گرفت.
رحمان علیپور، رئیس پلیس پیشگیری استان اردبیل نیز در ادامه گفت: در آخرین رتبه‌بندی استان اردبیل در بین ۳۳ استان کشور در وقوع جرایم در جایگاه سی و یکم قرار گرفت و جز سه استان امن کشور لقب گرفته است.
وی در مورد مجهز شدن پلیس استان به تجهیزات الکترونیکی بیان کرد: از خرداد ماه در اردبیل طرح الکترونیکی کردن دادرسی‌ها آغاز شده و به سرعت شاهد کاهش مراجعات مردم و همچنین افزایش ارائه خدمات به آحاد جامعه هستیم.


آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today