ایرنا/ فرمانده انتظامی دامغان گفت: یک هزار و ۲۵۵ فقره سرقت در نیمه نخست امسال در این شهرستان ثبت شد و در این راستا ۲۱۳ سارق دستگیر شدند.

سرهنگ سیدرضا علوی، فرمانده انتظامی دامغان اظهار کرد: وقوع سرقت در دامغان طی ۶ ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته یک درصد کاهش داشت و به همت عوامل انتظامی شهرستان، ۵۴ درصد از اموال کشف و به مالباختگان عودت داده شد. 
وی از ایجاد نمایشگاه اموال مسروقه با حدود ۲۰۰ قلم کالای مالباختگان در محل سالن پلیس آگاهی دامغان خبر داد و گفت: نمایش اموال مسروقه با هدف بازگشت کشفیات سرقتی به مالباختگان با آغاز هفته نیروی انتظامی ایجاد شده است و مردم می‌توانند از ساعت ۹ الی ۱۴ روزهای کاری با مراجعه به پلیس آگاهی اموال خود را شناسایی کنند.
علوی اضافه کرد: در این نمایشگاه انواع کشفیات اماکن خصوصی، انبارها، لوازم کشاورزی و صنعتی، لوازم خانگی و لوازم داخلی خودرو موجود و از امروز دوشنبه ۱۹ مهرماه به مدت ۱۰ روز ایجاد شده است. 
فرمانده انتظامی دامغان گفت: پس از شناسایی اموال مالباختگان موجود در نمایشگاه، بررسی‌های لازم با توجه به گزارش‌های موجود در پلیس ۱۱۰ انجام و اموال تحویل مردم می‌شود.

آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today