فارس/ کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی با بیان اینکه از فردا روند افزایشی نسبی دما در استان انتظار می‌رود، گفت: تا پایان هفته جاری پیش‌بینی می‌شود هوا گرم‌تر شود.

فاطمه لطفی، کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی امروز اظهار داشت: روند کاهشی دما که از روز جمعه در مناطق شمال شرق استان آغاز شده بود ادامه پیدا کرد و امروز صبح اوج سرما را در این منطقه داشته‌ایم به طوری که سربیشه، سردترین شهر کشور اعلام شده است.
وی با بیان اینکه از فردا روند افزایشی نسبی دما در استان انتظار می‌رود، افزود: تا پایان هفته جاری پیش‌بینی می‌شود هوا گرم‌تر شود.
کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی ادامه داد: البته صبح فردا و صبح چهارشنبه در نقاط سردسیر شمال شرق استان به ویژه شهرستان سربیشه وقوع یخبندان قابل پیش‌بینی است.
لطفی گفت: شرایط جوی استان تا پایان هفته جاری پایدار و آرام بوده ضمن اینکه در ۲۴ ساعت گذشته ایستگاه طبس با ثبت میانگین ۲۶ درجه گرم‌ترین نقطه استان گزارش شده است.
وی با بیان اینکه میزان تغییرات دمایی ثبت شده در مرکز استان طی ۲۴ ساعت گذشته دما بین یک تا ۲۶ درجه سانتی‌گراد بوده است، خاطرنشان کرد: صبح امروز بیرجند بعد از بجنورد، دومین مرکز استان، سرد کشور بوده است.

آخرین خبر خراسان جنوبی در اینستاگرام :
https://instagram.com/skhorasan_today