قلمنا/ آیین تکریم و معارفه استاندار هرمزگان با حضور وزیر کشور در تالار آوینی بندرعباس برگزار شد.

دکتر احمد وحیدی، وزیر کشور در آیین تودیع و معارفه‌ استاندار جدید هرمزگان گفت: هرمزگان استان بسیار مهمی است، اگر از ابعاد مختلف نگاه کنیم استان یگانه ای است. استانی که تنگه استراتژیک هرمز در کرانه این استان قرار دارد. جایی که یکی از حساس ترین نقاط دنیا است.
وی با بیان اینکه پالایشگاه خلیج فارس در اوج تحریم و با نیروی بومی ساخته شده است، عنوان کرد: این از افتخارات آقای دوستی از مدیران این ابرپروژه است، این ظرفیت ها، ظرفیت های کم نظیری است. 
وحیدی درباره استاندار جدید هرمزگان افزود: دوستی، بسیار خوش فکر، خلاق هستند و بزرگترین پروژه ها را مدیریت کردند، کسی که می‌تواند ابرپروژه ها را مدیریت و کنترل کند، در این مسیر هم ان شالله موفق خواهند بود، دل و جگر کارهای بزرگ را دارد، این مهم است، کسی که با وزرا و مدیران ملی ارتباط دارد.
وزیر کشور با بیان اینکه این استان نقطه مهمی در تامین امنیت کشور است، عنوان کرد: امنیت خلیج فارس بیش از همه مدیون عقلانیت جمهوری اسلامی بوده و است. جمهوری اسلامی امنیت خلیج فارس را همچنان نگه خواهد داشت و اجازه نخواهد داد کسی در این مورد مداخله کند، بارها به قدرت های فرامنطقه‌ای هشدار داده‌ایم در منطقه ماجراجویی نکنند، کسانی هستند که می خواهند تفرقه ایجاد کنند.
وحیدی در این آیین، ضمن تکریم از خدمات دکتر فریدون همتی استاندار سابق هرمزگان، مهندس مهدی دوستی را به عنوان استاندار جدید هرمزگان، معرفی کرد.

آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today