ایسنا/ مدیرکل ارتباط و فناوری اطلاعات لرستان از پیشرفت قابل توجه دسترسی به فناوری پهن باند در استان از سال ۱۳۹۵ تا ۱۳۹۹ خبر داد.

شهاب حیدری، مدیرکل ارتباط و فناوری اطلاعات لرستان با اشاره به برنامه های اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات لرستان برای ایجاد عدالت ارتباطی در استان و لزوم بهره مندی تمامی روستائیان و هم استانی ها از ارتباط همراه و ثابت بیان داشت: یکی از مهم ترین اهداف اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات ایجاد عدالت ارتباطی برای همه ی روستاهای استان است.
این مسئول اضافه کرد: در این راستا اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان تمام تلاش خود را برای رعایت عدالت ارتباطی به کار گرفته است تا همه ی روستاها و شهرهای استان بتوانند از ارتباط تلفن همراه و همچنین اینترنت پر سرعت برای بهره برداری در تمامی زمینه های زندگی خود، مانند تحصیل دانش آموزان و ایجاد و رونق کسب و کار به ویژه در دوران شیوع ویروس کرونا، بهره مند شوند.
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان تصریح کرد: با توجه به مقایسه آمارهای نموداری؛ دو شاخص تعداد مشترکین و ضریب نفوذی اینترنت(تلفن ثابت و همراه) در استان، از سال ۱۳۹۵ تا سال ۱۳۹۹ افزایش ۴۰ درصدی را نشان می‌دهد.

آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_todayy