فارس/ مسئول ستاد دیه چهارمحال و بختیاری گفت: طی دو ماه محرم و صفر ۲۱ زندانی با بیش از ۱۵ میلیارد تومان بدهی از زندان‌ رها شدند.

مجید صیادی، مسئول ستاد دیه چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه طی دوماه گذشته ۲۱ زندانی جرایم غیرعمد از زندان‌های استان آزاد شدند، اظهار کرد: پنج نفر از این تعداد در هفته دفاع مقدس با ۶٨ میلیارد و ۴۵١ میلیون و ٩۶٩ هزار ریال بدهی آزاد شدند.
وی افزود: سه میلیارد و ۸۳ میلیون و ۵۰٢ هزار ریال از کل بدهی این پنج نفر از طریق اعسار، ۵٨ میلیارد و ٨۵۵ میلیون و ٨٨٧ هزار ریال از طریق گذشت شاکی، سه میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال از طریق نقدینگی زندانی، چهار میلیارد و ۶۵۰ میلیون ریال از طریق وام و یک میلیارد و ٨۵٨ میلیون و ٩٧٨ هزار ریال از طریق کمک بلاعوض تأمین شد‌.
صیادی با بیان اینکه ۱۶ نفر از این افراد در ماه محرم و صفر آزاد شدند، اظهار کرد: کل بدهی این افراد به ٨۲ میلیارد و ٨۰۰ میلیون و ۵۶٩ هزار ریال می‌رسد.
مسئول ستاد دیه چهارمحال و بختیاری افزود: میزان سه میلیارد و ۸۳ میلیون و ۵۰٢ هزار ریال این بدهی از طرق اعسار، ۶٢ میلیارد و ۱۱ میلیون و ٩٧١ هزار ریال از طریق گذشت شاکی، ١۰ میلیارد و ١۰۰ میلیون ریال از طریق نقدینگی، 8 میلیارد و ۳۴۹ میلیون ریال از طریق وام و ۹میلیارد و ۳۴۵ میلیون و ۹۹۶ هزار ریال نیز از طریق کمک‌های بلاعوض تأمین شد‌.
وی بیان کرد: دبیرخانه کانون خدمات رضوی در استان نیز در آستانه شهادت امام رضا(ع) طرحی در راستای آزادی بانوان زندانی را پیاده کرده که هنوز آماری از مبالغ جمع شده به دست ما نرسیده است.

آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday