ایرنا/ رییس انجمن ورزش‌های رزمی قم گفت: با برگزاری مسابقات استانی این رشته ورزشی، ۱۶کیک‌بوسینگ‌کار قمی برای اعزام به رقابت‌های انتخابی تیم ملی در استان خوزستان مشخص شدند.

علی یزدی رییس انجمن ورزش‌های رزمی قم اظهار کرد: مسابقات انتخاباتی تیم ملی این رشته ورزشی طی روزهای ۲۲ تا ۲۷ آبان ماه سال جاری در استان خوزستان برگزار خواهد شد.
وی ادامه داد: مسابقات قهرمانی کیک بوکسینگ قهرمانی استان در خانه رزمی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی ترتیب یافت و در اوزان مختلف نفرات برتر مشخص شدند.
یزدی اظهار کرد: در وزن منفی ۶۰ کیلوگرم این رقابت ها حسن عموحسینی اول و ایمان کریمی در جایگاه دوم قرار گرفت، همچنین در وزن منفی ۶۵ کیلوگرم میز علی نوبهری اول و محمدجواد اسم خانی رتبه دوم را از آن خود کرد.
رییس انجمن ورزش‌های رزمی قم ادامه داد: در وزن منفی ۷۰ کیلوگرم نیز علیرضا اختیاری موفق به کسب مقام اول و علی محمدی دوم شد و در وزن منفی ۷۵ کیلوگرم نیز پیمان سعادی اول و علیرضا منگلی در جایگاه دوم قرار گرفت.
یزدی تصریح کرد: قاسم مهدوی و امیرمهدی حسین آبادی نیز به ترتیب جایگاه اول و دوم وزن منفی ۸۰ کیلوگرم مسابقات قهرمانی استان را کسب کردند و در وزن منفی ۸۵ کیلوگرم داوود زارعی و امیرمحمد صمیمی به ترتیب اول و دوم شدند.
وی ابراز داشت: در وزن منفی ۹۰ کیلوگرم نیز محمدمهدی قاسلمو با برتری مقابل حریفان خود اول شد و علی رضا کاظمی نیز توانست به سکوی دوم رقابت ها تکیه بزند. در مثبت ۹۰ کیلوگرم نیز کیاصادق اول و علی اکبر رحیمی دوم شد.

آخرین خبر قم در اینستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday