فارس/ طی عملیات ضربتی مأموران انتظامی شهرستان دلگان، سرکرده یک باند حرفه ای سرقت مسلحانه موتورسیکلت و تلفن همراه در این شهرستان دستگیر شد.

حسن سرگزی، فرمانده انتظای شهرستان دلگان اظهار کرد: در پی شناسایی و دستگیری سه نفر اعضای یک باند حرفه ای سرقت مسلحانه در سطح شهرستان دلگان دستگیری سرکرده متواری این باند در دستور کار قرار گرفت.
وی بیان کرد: در نهایت با اقدامات تخصصی پلیس مخفیگاه متهم شناسایی و مأموران در قالب چند تیم عملیاتی، محل مذکور  را محاصره کردند.
فرمانده انتظای شهرستان دلگان تصریح کرد: متهم که خود را در محاصره پلیس دید با تیر اندازی به سمت ماموران قصد فرار از محل را داشت که در نهایت با اقدام به موقع پلیس دستگیر شد.
سرگزی بیان کرد: در این عملیات و طی بازرسی از مخفیگاه این متهم علاوه بر کشف یک کیلو گرم مواد مخدر تعداد دو قبضه سلاح کلت کمری با 75 فشنگ جنگی کشف شد.
وی خاطرنشان کرد: متهم که پس از انتقال به پلیس آگاهی چاره ای جز بیان حقیقت نداشت به فعالیت بزهکارانه خود اعتراف و در ادامه به 6 فقره سرقت اقرار کرد.
فرمانده انتظامی شهرستان دلگان با اشاره به معرفی متهم به مراجع قضایی، خاطرنشان کرد: پلیس  در برخورد با سرقت های مسلحانه برای افزایش رفاه اجتماعی شهروندان از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today