ایرنا/ معاون هماهنگ کننده سپاه قائم(عج) استان سمنان گفت: دهمین مرحله رزمایش احسان، همدلی و کمک‌های مومنانه استان با توزیع ۲۰ بسته معیشتی و ۱۰ بسته آموزشی و نوشت‌افزار برگزار شد.

سرهنگ علی خالقی، معاون هماهنگ کننده سپاه قائم(عج) استان سمنان بیان کرد: در ادامه نهضت خدمت‌رسانی به مردم، از جمله آسیب دیدگان از محدودیت های کرونا و اجرای رزمایش احسان، همدلی و کمک‌های مومنانه استان سمنان با کمک ستاد اجرایی فرمان امام(ره) ۲۰ هزار سبد معیشتی به ارزش هر سبد چهار میلیون ریال و ۱۰ هزار سبد نوشت افزار هریک به ارزش سه میلیون و ۵۰۰ هزار ریال در استان سمنان توزیع شد.
وی افزود: همچنین آبرسانی به ۵۰ نقطه درگیر تنش آبی استان سمنان نیز انجام شد.
معاون هماهنگ کننده سپاه قائم(عج) استان سمنان گفت: از آغاز اجرای طرح احسان همدلی و کمک‌های مومنانه، خاکریزی برای استفاده به عنوان قرارگاه پشتیبانی به سبک دفاع مقدس ایجاد شد و همانگونه که آن زمان دو درصد نیروها در میدان جنگ بودند و باقی پشتیبانی می‌کردند، امروز نیز کادر درمان در خط مقدم مبارزه با کرونا هستند و مردم در پشتیبانی کمک می‌کنند.
خالقی بیان کرد: از ابتدای اجرای طرح احسان همدلی و کمک‌های مومنانه تا کنون سه هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال کمک‌های مردمی در استان سمنان جمع‌آوری و توسط سپاه قائم(عج) بین نیازمندان توزیع شد.

آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today