فارس/ استاندار کردستان گفت: فردا پروژه اتصال ریلی راه آهن سنندج به همدان به اتمام می‌رسدو امید است تا دو ماه دیگر این پروژه به بهره‌برداری برسد.

بهمن مرادنیا، استاندار کردستان اظهار کرد: تلاش بی‌وقفه در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی جهت توسعه بیشتر  استان قابل تقدیر است.
وی افزود: با وجود تمام سختی‌ها و مشکلات به مدت چهار سال با مشاوران و پیمانکاران استان همکاری داشته‌ایم که امروز فرصتی است تا از تلاش بی‌وقفه آنان قدردانی به عمل آید.
مرادنیا بیان کرد: بخش عمده‌ای از توسعه استان در تمام حوزه‌ها مدیون تلاش مشاوران و پیمانکاران استان بوده است.
استاندار کردستان اظهار کرد: در شرایطی که اعتبارات از سوی دولت با تاخیر تامین شده این پیمانکاران بودند که با پرداخت به موقع حقوق کارگران مانع از کار افتادن چرخ کارهای عمرانی در استان بوده‌اند.
وی با عنوان اینکه مشاوران و پیمانکاران زمینه آرامش و توسعه را در استان فراهم کرده‌اند، بیان کرد: مشاوران و پیمانکاران استان باید در پروژه‌های بزرگ و در سطح ملی نقش بیشتری داشته باشند.
مرادنیا افزود: مشاوران باید با تشکیل یک مجموعه بزرگ و مشارکت، فکر، تجربه و سرمایه در پروژه‌های بزرگ کشور حضور فعالی داشته باشند.
استاندار کردستان عنوان کرد: باید همگام با توسعه استان هم همراهی و مشارکت خوبی در پروژه‌‌های ملی داشته باشند تا با اعتماد به نفس بالا در عرصه‌ها مختلف حضور فعال داشته باشند.
وی از مدیران استانی و ملی که نگاه توسعه‌ای به استان داشته‌اند تشکر کرد و افزود: در چند سال اخیر انقلاب بزرگی در حوزه آب در استان کردستان صورت گرفته و اعتبارات قابل توجهی به استان تخصیص داده شده است.
مردانیا بابیان اینکه فردا پروژه اتصال ریلی راه آهن سنندج به همدان به اتمام می‌رسد، گفت: امید است تا دو ماه دیگر این پروژه به بهره‌برداری برسد.
استاندار کردستان در پایان از همکاری دستگاه‌های امنیتی استان در اجرای پروژه‌های عمرانی استان تقدیر و اظهار کرد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در تمام شهرستان‌های استان تا سال ۱۴۲۵ حرکت توسعه‌ای خوبی صورت خواهد گرفت. 

آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online