فارس/ بالاخره پس از کش و قوس‌های فراوان جلسه شورای شهر کرمانشاه با حضور هر یازده عضو برگزار و «رسول آزادی» با هفت رأی رئیس شورا شد.

بالاخره پس از کش و قوس‌های فراوان جلسه شورای شهر کرمانشاه امروز با حضور هر یازده عضو آن در فرمانداری این شهر برگزار شد.
در ابتدا، مراسم تحلیف اعضای شورای شهر با حضور «سید پیمان» و «سیدحجت موسوی‌اجاق»، دو عضو تعلیقی شورای شهر کرمانشاه که بنابر حکم دیوان عدالت اداری، جواز حضور در جلسات شورا را دریافت کرده‌اند، برگزار شد.
فرماندار کرمانشاه در این مراسم ضمن عذرخواهی از مردم بابت تأخیر پیش‌آمده در کار شورا، اظهار داشت: جلسه انتخاب هیأت رئیسه شورای شهر کرمانشاه را منشا خیر می‌دانیم، شورا پس از انتخاب هیأت رئیسه فوراً اقدام به انتخاب شهردار کند.
فضل‌الله رنجبر گفت: تدبیر این بود اختلافات بوجود آمده در مرکز با فرصت دو ماهه حل شود، سرپرست شهرداری زحمت خود را می‌کشد اما انتخاب سریع‌تر شهردار موجب دلگرمی پرسنل شهرداری و رونق شهر می‌شود.
سپس در ادامه بعد از یک تنش کوتاه رأی‌گیری انتخاب هیأت رئیسه شورای شهر با کاندیدای رسول آزادی و سید میثم موسوی‌اجاق برای ریاست شورای برگزار شد و رسول آزادی با هفت رأی رئیس شورای شهر شد.
کامبیز غلامی تنها کاندیدای نایب رئیسی شورای شهر کرمانشاه شد که با ۱۱ رأی نایب رئیس شد.
سالار احمدزاده با هشت رأی به عنوان منشی اول، پوریا فخری با 11 رای به عنوان منشی دوم و احسان حیدریان به عنوان سخنگو شورا انتخاب شدند.

آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today