ایسنا/ فرماندار کهگیلویه از تشکیل کمیته پیگیری مصوبات سفر ریاست جمهوری در این شهرستان خبر داد.

دارا کریمی نژاد، فرماندار کهگیلویه در نشست شورای اداری در دهدشت از تشکیل راه‌اندازی کمیته‌ای برای پیگیری مصوبات سفر ریاست جمهوری خبر داد و گفت: در این کمیته مدیران ماهیانه چالش‌های فرا رو و میزان پیشرفت پروژه‌ها را تعریف کنند.
وی با بیان اینکه نباید به هر قیمتی به این صندلی‌ها چسپید گفت: اما حتی اگر قرار است یک روز بمانیم باید با اقتدار پیگیر باشیم و نگذاریم کارهای مردم معطل بمانند.
فرماندار کهگیلویه تغییرات مدیریتی را حق طبیعی و سیاسی عنوان و خاطرنشان کرد: نزدیک به ۶۰ درصد مدیران کنونی با دولت فعلی همسو هستند و برای پیشرفت کارها جدیت به خرج دهند.
کریمی نژاد مشکلات گلزار شهدای دهدشت را یادآور شد و بیان کرد: ساماندهی گلزار شهدای دهدشت اولویت اول شورای اسلامی و شهردار جدید باشد.
وی خواستار رسیدگی دادستان شهرستان نسبت به پروژه‌های که قصور دارند به عنوان مدعی‌العموم شد و تصریح کرد: به دلیل قصور برخی مدیران کل خیلی از مردم جانشان را در جاده‌ها از دست می دهند.
فرماندار کهگیلویه ضمن ابراز گلایه از اداره میراث فرهنگی شهرستان کهگیلویه بیان کرد: باید مدیری برای این نهاد در شهرستان انتخاب شود که در شان فرهنگ شهرستان باشد.

آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj_today