ایرنا/ فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری با اشاره به شیوع کرونا و اجرای طرح ممنوعیت و محدودیت تردد بین شهری گفت:در این مدت ۴۱ هزار و ۷۹۸ خودرو اعمال قانون شدند.

سردار منوچهر امان اللهی، فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: در این مدت بیش از ۱۵ هزار خودرو از مبادی ورودی به استان بازگشت داده شد و بیش از ۳۲ هزار تذکر به رانندگان داده شد.
وی با اشاره به اینکه این استان در خصوص تعداد دوربین ثبت تخلف همتراز استان‌های دیگر نیست، گفت: بیشتر تخلفات ثبت شده در استان به صورت دستی بوده است.
فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری بیان کرد: در سال جاری سرقت در استان کاهش چهار درصدی و سرقت مهم نیز ۱۵ درصد کاهش و کشفیات سرقت ۲۱ درصد افزایش داشته و یک هزار و ۹۶۶ سارق در استان دستگیر شد.
به گفته امان اللهی، امسال بیش از ۲ تن مواد مخدر در استان کشف و ضبط شد که نسبت به مدت مشابه هشت درصد افزایش داشته و دو هزار و ۷۰ نفر عوامل در بخش مواد مخدر در استان دستگیر شدند که این تعداد ۱۷ درصد افزایش داشته است.
وی اظهار کرد: در حوزه پلیس فتا و مبارزه با تخلفان فضای سایبری و فضای مجازی نیز یک هزار و ۵۰۰ پرونده تخلف در استان تشکیل شده که نسبت به مدت مشابه ۵۰ درصد افزایش داشته است.
فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری گفت: کشفیات تخلفات در فضای مجازی در استان ۵۰ درصد افزایش داشته است.
امان اللهی گفت: در این مدت در حوزه نظارت بر اماکن عمومی ۲۸ هزار مورد نظارت و بازرسی در استان انجام و ۱۵ هزار تذکر و ۱۸ هزار اخطار ارائه و  ۹۷۲ فقره واحد نیز پلمب شده است. 
وی به ارائه آموزش همگانی و رسیدگی به مسایل اجتماعی در واحدها و مراکز مشاوره نیروی انتظامی اشاره کرد و افزود: در سال جاری هفت هزار و ۵۰۰ نفر به این مراکز مراجعه کردند که ۸۰ درصد پرونده‌های تشکیل شده در این مراکز به صلح و سازش منجر شده است.
فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری به توقعات و انتظارات از نیروی انتظامی به عنوان یک مطالبه عمومی اشاره کرد و گفت: با توجه به کمبودها و کاستی‌ها موجود در نیروی انتظامی اما کارکنان و ماموران نیروی انتظامی از تمام توان برای برقراری نظم و امنیت استفاده کرد.
امان‌اللهی افزود: امسال ۳۲۱ هزار خدمات در حوزه‌های مختلف در استان از سوی ماموران انتظامی استان انجام شده است.

آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday