فارس/ رئیس هیئت والیبال خراسان شمالی از حضور ۸ والیبالیست دختر و پسر در اردوی تیم ملی والیبال نوجوانان خبر داد.

فرهاد قلی زاده، رئیس هیئت والیبال خراسان شمالی اظهار کرد: مرحله دوم گزینش بازیکنان تیم ملی والیبال نوجوانان پسر در سالن فدراسیون والیبال در مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد و سامان میلانلویی، فرزاد ایزانلو و شهریار یادگار از خراسان شمالی به این اردو راه یافتند.
وی گفت: مائده ژیان تاری، کوثر سلیمانی، فریناز نوایی، سارا پاشایی، مارال یزدانی نیز دختران نوجوان والیبال خراسان شمالی هستند که به مرحله اول اردو تیم ملی والیبال نوجوانان دعوت شدند که هفته پایانی مهرماه در تهران اردو تیم ملی برگزار می‌شود باید حضور داشته باشند.
رئیس هیئت والیبال خراسان‌شمالی افزود: اگر والیبال استان حمایت شود و امکان حضور والیبال استان در لیگ فراهم شود می توانیم شاهد حضور بازیکنان بیشتری در تیم ملی باشیم.
قلی‌زاده گفت: هم اکنون علی حاجی پور بازیکن فاروجی استان در تیم جوانان حضور دارد و اینها نشان دهنده این است که در شهرهای خراسان شمالی پتانسیل فراوانی برای پرورش بازیکن والیبال وجود دارد.
وی افزود: مسئولین باید پای کار این موضوع باشند و امکان تیم داری استان در لیگ یک را فراهم کنند تا بازیکنان جوان و نوجوان استان در کشور دیده شوند.

آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today