تسنیم/ آیین تکریم و معارفه شهردار کرج با حضور نماینده مردم کرج، فردیس و اشتهارد در مجلس، شهردار سابق، اعضای دوره پنجم شورای شهر، مدیران ارشد استانی و شهری و فرماندهان نظامی و انتظامی برگزار شد.

جواد چپردار رئیس شورای شهر کرج در آیین تکریم و معارفه شهردار کرج که با حضور مدیران شهری و مسئولان استانی عصر دوشنبه ‌برگزار شد، اظهار داشت: تایید حکم شهردار جوان، انقلابی و فرزند برومند شهید سرافراز، جناب آقای مهندس مصطفی سعیدی سیرایی ابلاغ وزیر کشور را شاهدی بر این توفیق و همگرایی شورای ششم عنوان کرد.
وی ضمن تقدیر از وزیر کشور برای اعتماد به انتخاب شورای شهر کرج، افزود: از همه کسانی که در این مسیر ما را راهنمایی، ارشاد و مساعدت نمودند، قدردانی می کنیم.
رئیس شورای شهر کرج از جمله این افراد و بخش ها را نمایندگی ولی فقیه در استان، استاندار، نمایندگان انقلابی استان در مجلس شورای اسلامی، مدیران استانی و اصحاب رسانه عنوان کرد.
در این مراسم علاوه بر نماینده مردم کرج، فردیس و اشتهارد در مجلس شورای اسلامی، شهردار سابق، تعدادی از اعضای دوره پنجم شورای شهر، مدیران ارشد استانی و شهری، فرماندهان نظامی و انتظامی حضور داشتند.

آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday