ایسنا/ طی ۲۴ ساعت گذشته(دوشنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۰)، بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۱۹۴ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در استان قزوین شناسایی و ۶۴ نفر نیز در این مدت بستری شدند و ۲ فوتی با علائم قطعی کرونا گزارش شد.

در ۲۴ ساعت گذشته(دوشنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۰)، بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۱۹۴ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در استان قزوین شناسایی و ۶۴ نفر نیز در این مدت بستری شدند.
با احتساب این تعداد بستری‌ها، کل بیماران بستری در سطح بیمارستان‌های استان قزوین به ۳۹۳ نفر رسید، ۵۷ نفر از بیماران نیز در این مدت از بیمارستان ترخیص شده‌اند.
همچنین در ۲۴ ساعت گذشته تعداد بیماران بدحال و متصل به دستگاه‌های کمک تنفسی ۳۷ نفر بوده و ۲ فوتی با علائم قطعی کرونا گزارش شد.
گفتنی است تعداد کل فوتی‌های استان قزوین از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۲۴۹۰ نفر و تعداد کل بستری‌ها نیز در این مدت ۴۱ هزار و ۱۳۳ نفر بوده است.
براساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی قزوین ۴۸/۲ درصد از افراد زیر ۱۸ سال دوز اول واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند؛ ۷۷/۶ درصد افراد بالای ۱۸ سال دوز اول واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند؛ ۳۵/۱ درصد از افراد بالای ۱۸ سال به صورت کامل واکسینه شده‌اند و کل واکسیناسیون انجام شده در قزوین به عدد یک میلیون و ۱۰۸ هزار و ۴۷۱ رسیده است.

آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today