فارس/ عضو شورای شهر تبریز گفت: موضوع هرج و مرج سد معبر است که متاسفانه اخیراً زیاد شده است که در این راستا نیز به شهرداری مجوز دادیم با عقد قراردادی با نیروی انتظامی، نسبت به حل این موضوع با همکاری نیروی انتظامی اقدام کند.

فریدون بابایی‌اقدم، عضو شورای شهر تبریز اظهار کرد: وقتی تبصره‌های دائمی سال ۱۴۰۰ را که تدوین می‌کردیم دو موضوع را مد نظر قرار دادیم که یکی عقد قرارداد با پلیس در راستای اجرای برنامه راهبردی عملیاتی  پنج‌ساله شهرداری است.
وی با بیان اینکه قدردان زحمات نیروی انتظامی در تامین امنیت کشور و شهر هستیم، گفت: شهرداری مجاز است برای حل ترافیک با راهنمایی و رانندگی همکاری و تجهیزات مورد نیاز را تامین کند.
بابایی‌اقدم اظهار کرد: دومین تبصره، موضوع هرج و مرج سد معبر است که متاسفانه اخیراً زیاد شده است که در این راستا نیز به شهرداری مجوز دادیم با عقد قراردادی با نیروی انتظامی، نسبت به حل این موضوع با همکاری نیروی انتظامی اقدام کند.
این عضو شورای اسلامی شهر بابیان اینکه این دو بند تا به امروز مسکوت مانده است و در حوزه ساخت و ساز نیز همکاری‌هایی داریم که امیدوارم در این سه حوزه مطروحه همکاری مناسبی داشته باشیم و منجر به عقد قرارداد و رفع مشکل شود.
بابایی افزود: حوزه خدمات شهری شهرداری از کنترل سد معبر عاجز است و ایمان داریم پلیس این کار را راحت‌تر انجام می‌دهد مطمئناً شورا نیز در این راستا همکاری لازم را خواهد داشت.

آخرین خبر آذربایجان شرقی در اینستاگرام :
instagram.com/EAzerbaijan_Today