پایگاه خبری عصر اترک/ فرمانده انتظامی اسفراین از دستگیری سارق سابقه دار اماکن دولتی با 7 فقره سرقت مدارس در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ مجید یگانه‌پور، فرمانده انتظامی اسفراین گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت اماکن دولتی و اعلام نارضایتی مسئولان موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با سرقت پلیس اگاهی قرار گرفت. 
وی با بیان اینکه ماموران پلیس با انجام تحقیقات فنی و پلیسی و گشت‌های نامحسوس سارق را شناسایی کردند، افزود: ماموران در یک عملیات غافلگیرانه سارق سابقه دار را در محل مخفیگاهش دستگیر و جهت تحقیقات بیشتر به مقر انتظامی دلالت دادند.
سرهنگ یگانه‌پور با بیان اینکه متهم در تحقیقات به عمل آمده به 8 فقره سرقت مدارس اعتراف کردند، عنوان کرد: با هماهنگی مقام قضایی تعدادی از اموال مسروقه کشف شده اعم از دوربین های مداربسته و موتور کولرهای مدارس تحویل مالباختگان شد. 
فرمانده انتظامی اسفراین با اشاره به اینکه متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی و از آنجا روانه زندان شدند، خاطرنشان کرد: از شهروندان عزیز انتظار می‌رود به توصیه‌های پلیس در خصوص مسائل ایمنی پیشگیری از سرقت توجه کنند در صورت برخورد با اینگونه موارد بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی 110 به پلیس اطلاع دهند.

آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today