صدا و سیما/ دبیر ستاد اجرایی مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: تمامی بیمارستان‌ها و مراکز درمان سرپایی پس از پیک پنجم به حالت عادی بازنگشته اند و برای خدمت رسانی به بیماران در صورت شروع پیک ششم آماده هستند.

دکتر علی اصغر انجیدنی، دبیر ستاد اجرایی مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به اینکه بیمارستانها از نظر تعداد تخت موجود در وضعیت خوبی به سر می‌برند و آمادگی شرایط پیک پنجم همچنان حفظ شده است خاطرنشان کرد: تمامی بیمارستانها و مراکز درمان سرپایی مشغول انجام فعالیت هستند و به بیماران خدمات رسانی می‌کنند. 
وی ادامه داد: تمام تلاش‌ها انجام شده تا آمادگی کادر درمان و بیمارستانها حفظ شود که اگر شرایط به سمت موج ششم رفت، غافلگیر نشویم و تمام تمهیدات اندیشیده شود، در حال حاضر نیز قرارگاه عملیاتی ستاد اجرای مقابله با کرونا در دانشگاه علوم پزشکی مشهد به صورت ۲۴ساعته فعالیت خواهد کرد.
دکتر انجیدنی اظهار کرد: تمام کمیته‌ها در جای خود مستقر هستند و برنامه‌ها و پیشنهادات برای احتمال ورود به موج ششم داده شده است علاوه براین بازدید روزانه و رصد فعالیتها به صورت شبانه روزی در بحث انجام واکسیناسیون با حجم بالا و نظارت بر پروتکل‌های درمانی و پیش بینی نیاز‌های دارویی انجام شده است. 
وی گفت: با آگاهی بخشی به مردم در خصوص احتمال شروع پیک ششم کرونا و تاکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی امیدواریم وارد این پیک نشویم و بتوانیم به خوبی به مردم خدمت رسانی کنیم.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar