موج/ جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان از کشف بیش از یک هزار و 700 نوع لوازم خانگی خارجی قاچاق به ارزش هفت میلیارد ریال در اصفهان خبر داد.

محمدرضا هاشمی فر، جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان اظهار کرد: ماموران پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان با اشراف اطلاعاتی خود از دپوی محموله ای از انواع لوازم خانگی خارجی قاچاق در بازرسی از یک انبار یک هزار و 749 قلم انواع لوازم خانگی خارجی شامل قهوه ساز برقی، پودرقهوه، قهوه جوش، اجاق گاز مسافرتی، صافی قهوه و فلاسک کوچک که همگی فاقد مدارک مثبته گمرکی بوده و به صورت قاچاق تهیه شده بودند را کشف کردند.
وی با بیان اینکه کارشناسان مربوطه، ارزش ریالی لوازم خانگی قاچاق مکشوفه در این عملیات را هفت میلیارد ریال برآورد کردند از دستگیری یک نفر در این رابطه و تحویل وی به مرجع قضایی خبر داد.
رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان اصفهان ابراز کرد: شهروندان نقش مهم و اثر گذاری در انجام موفقیت آمیز مأموریت های مختلف پلیسی  دارند و به همین منظور از آنان می خواهیم تا به منظور حمایت از تولیدات داخلی و مبارزه هدفمند با عرضه کالاهای قاچاق، همواره از خرید این گونه کالاها خودداری کرده و موارد مشکوک را از طریق تماس با مرکز  فوریت های پلیسی 110 به ماموران ما اطلاع دهند.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today