شبستان/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: با بستری شدن ۵۰ بیمار جدید طی ۲۴ ساعت گذشته، هم اکنون ۲۰۱ بیمار دارای علایم بیماری کووید ۱۹ در بیمارستان های استان بستری هستند.

دکتر سیداحمد هاشمی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی اظهار کرد: با بستری شدن 50 بیمار جدید طی 24 ساعت گذشته، هم اکنون 201 بیمار دارای علایم بیماری کووید 19 در بیمارستان های استان بستری هستند.
وی گفت: با اعلام نتایج قطعی آزمایش های انجام شده، طی 24 ساعت گذشته و تا ظهر امروز 20 مهرماه، متاسفانه 6 نفر از بیماران مبتلا به کرونا در استان فوت شدند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی با بیان اینکه تاکنون بیش از 69 درصد جامعه هدف در استان واکسینه شده اند، خاطرنشان کرد: با توجه به توزیع گسترده واکسن و دسترسی آسان و بدون انتظار در تمام شهرهای استان، زمینه صدور کارت واکسن برای بهره مندی از همه خدمات در اماکن تجمعی و هم چنین برای استفاده از بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس بر اساس ارائه کارت واکسن در استان طبق برنامه وزارتی فراهم شده است.
هاشمی بیان کرد: واکسیناسیون به تنهایی موجب کنترل بیماری کرونا نمی‌شود و لازم است مردم همچنان پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند.

آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today