فارس/ فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف 81 تن روغن خوراکی قاچاق، در بازرسی از سه دستگاه تریلی کانتینردار در شهرستان "دشتیاری" خبر داد.

سردار طاهری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان اظهار کرد: مأموران انتظامی شهرستان "دشتیاری"، هنگام کنترل تردد خودروهای عبوری در محور مواصلاتی "چابهار-دشتیاری" به سه دستگاه تریلی کانتینردار مشکوک شدند.
وی افزود: مأموران پس از متوقف کردن کامیون ها در بازرسی از قسمت بار آنها، 81 تن روغن مایع خوراکی قاچاق و فاقد مجوز قانونی را کشف کردند.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با اشار ه به اینکه ارزش اقلام کشف شده بنابر اعلام نظر کارشناسان اداره گمرک 20 میلیارد ریال برآورد شده است، خاطرنشان کرد: در این رابطه چهار نفر دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.
طاهری با بیان اینکه پدیده قاچاق کالا و سرمایه های ملی یکی از عوامل اصلی ضربه به اقتصاد کشور است، مبارزه با این پدیده شوم را، از مهمترین برنامه های پلیس در سال حمایت از تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها اعلام و از شهروندان خواست اخبار و اطلاعات خود را در این خصوص با تماس 110 در اختیار پلیس بگذارند.

آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://instagram.com/bushehr_akhbar