باشگاه خبرنگاران/ مدیر بیمارستان پیمانیه جهرم با اشاره به از سر گیری عمل‌های الکتیو(غیراورژانس) در این بیمارستان، گفت: بعد از پیک پنجم کرونا، تمامی عمل‌های الکتیو در گروه‌های مختلف برای بیماران شروع شده است.

عباس قیومی، مدیر بیمارستان پیمانیه جهرم با اشاره به از سر گیری عمل‌های الکتیو(غیراورژانس) در این بیمارستان از دو هفته پیش، بیان داشت: بعد از پیک پنجم کرونا، کلیه عمل‌های الکتیو در گروه‌های مختلف از جمله نوروسرجری، یورولوژی، ارتوپدی، قلب، با عمل‌هایی مثل دیسک کمر، انواع سنگ شکن‌ها و... مجددا برای بیماران شروع شده است.
او افزود: در حال حاضر با قرار گرفتن شهرستان در وضعیت نارنجی و کاهش مبتلایان، پذیرش بیماران کرونایی در بیمارستان کم‌تر شده است. قبلا اکثر بخش‌های بیمارستان برای بستری بیماران مبتلا به کرونا بود که در حال حاضر تنها دو بخش اختصاص به این بیماران دارد.
مدیر بیمارستان پیمانیه با اشاره به انجام عمل قلب باز در بیمارستان پیمانیه گفت: تا کنون شش عمل باز قلب در این بیمارستان انجام گرفته است که آخرین آن روز گذشته برای آقایی ۵۱ ساله از قیر صورت گرفت. حال بیمار رضایت بخش و در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان پیمانیه تحت نظر است.
او گفت: بخش‌های قلب و آنژیوگرافی بیمارستان پیمانیه جهرم دارای پیشرفته‌ترین تجهیزات و کاملا ایزوله و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در حال ارائه خدمت به بیماران گرامی است.
به گفته این مقام مسئول ۱۳ پرستار در بخش آنژیوگرافی و ۱۰ پرستار در بخش قلب مشغول به ارائه خدمت هستند و بخش پست آنژیو این بیمارستان دارای ۹ تخت بستری است.

آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online